Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 3 Türkçe Yama İPTAL EDİLMİŞTİR
Star 
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Yazık oldu gerçekten. Keşke olduğu kadarını paylaşsanız. Mafia 3 Gerçekten çok umutsuz bir oyun oldu.
Bul
Merhaba Cengiz Abi bari Mafia3 %50lik çevirdiğiniz Yamayı Ve Toolı Paylaşır mısın
Bul
Bence bu kadar beklenti karşılanmalı %50de olsa paylaşmalısınız
Bul
Çevirilen kısmı neden paylaşılmıyor?
Uygun bir açıklama ile paylaşabilirdiniz.
Bul
(19.09.2018, Saat:06:39)efekancandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çevirilen kısmı neden paylaşılmıyor?
Uygun bir açıklama ile paylaşabilirdiniz.

Defalarca açıkladık zaten ? 

Son kez yazıyorum bunu tekrar yazmayacağım oyunun satırlarını sırasıyla çevirsek bile oyunun diyalogları bu düzene göre gitmiyor, örnek vermek gerekirse oyunun başı son satırlarda alırken oyunun ortası en başta yer alma gibi saçma sapan bir ilerleyişi var o yüzden sandığınız gibi olmuyor. 

Birileri çevirecekti en son ne oldu bilgim yok artık üstüne düşmüyorum.
çok saçma bir cevap. sırası falan önemli değil. oyunda oynamak için değil paylaş ki millet de üstünden devam edebilsin. ben bu yamanın gerçekten yapıldığına inanmıyorum bundan sonra. Amacınız hep hit kazanmak.
Ayrıca tayfun un çevirdiğini söyleyenler için öyle bir çalışmasının olmadığını söyledi.
Bul
(09.10.2018, Saat:17:44)efekancandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok saçma bir cevap. sırası falan önemli değil. oyunda oynamak için değil paylaş ki millet de üstünden devam edebilsin.  ben bu yamanın gerçekten yapıldığına inanmıyorum bundan sonra. Amacınız hep hit kazanmak.
Ayrıca tayfun un çevirdiğini söyleyenler için öyle bir çalışmasının olmadığını söyledi.

Niye paylaşayım ? Çevirmen grupları istediği sürece direk iletirim bir kaç kişiylede paylaştım ses seda yok zaten açık olarak burad paylaşsak google çevirelerle çevireler dolacak bunu düşünemiyor musun ? Aklın mı almıyor Hit kazanmak istesem Türkçe yama çıktı diye paylaşır bir de bozuk winrarın indirme linkini verirdim malum sitelerin yaptığı gibi
yani şu küfür edenler insan mı adamlar emek veriyor teşekkür edilyince yerde küfür yiyiyor gitsin inglizce oynasınlar şimdi
Bul

Hızlı Menü: