MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia 3 Türkçe Yama İPTAL EDİLMİŞTİR
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: trmafia3.png]


Üzülerek belirtiyoruz ki, ekibimiz dağıldığı için bir türlü toparlayamadık ve uzun süre boyuncada minumum seviyede yapabildiğimiz kadar kendi başımıza çeviri yaptık ve bu süre boyuncada alternatif yollar aradık ve bulamadık.

Projeyi başka çeviri gruplarına devretmeyi denedik olmadı, ortaklık teklif ettik olmadı, Youtube ve diğer büyük sosyal ağ platformundan duyuru yaptık ve bir türlü gönüllü çevirmen bulamadık. 

En son projeyi ücretli yapalım ücretli çevirmen tutalım dedim ve yeteri kadar bağışçıya ulaşamadık ve buda ücretli çevirmelerin masraflarını karşılayamayacak kadar az bir miktardı ve bu işi daha fazla uzatmadan iptalini duyurmak istedim. 

Ayrıca diğer bir sebeb olarakta sonuna kadar çevirmeye gayret ettik minimum kalan kişilerle ve bu süre zarfında ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler yedik ve kalan minimum kişilerinde moral seviyesi iyice düşerek kendi kendimize bunlar için mi çeviri yapıyoruz dedik ve bugün Discord üzerinden aldığımız karar ile projeyi iptal etme kararı aldık.

Bundan sonra oyunun Türkçe yamasını başka gruplar yapar mı veya yapacak mı bilemiyoruz, ancak kendi şahsım adıma söyleyeyim zamanında ufak tefek modlar yapan birisi olarak bundan sonra asla veya asla bir çeviri çalışmasına katılmayacağım veya bir çeviri projesi başlatmayacağıma emin olabilirsiniz. 

Herkese iyi oyunlar dilerim ve şimdiden bizi bekleyenleri mağdur ettiğimiz için özür dilerim, daha fazla uzatmaya gerek yok. 

Ve bu projede emeği geçen tüm çevirmenlere teşekkürlerimi sunuyorum.
Yazık oldu gerçekten. Keşke olduğu kadarını paylaşsanız. Mafia 3 Gerçekten çok umutsuz bir oyun oldu.
Merhaba Cengiz Abi bari Mafia3 %50lik çevirdiğiniz Yamayı Ve Toolı Paylaşır mısın
Bence bu kadar beklenti karşılanmalı %50de olsa paylaşmalısınız
Çevirilen kısmı neden paylaşılmıyor?
Uygun bir açıklama ile paylaşabilirdiniz.
(19.09.2018, Saat:06:39)efekancandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Çevirilen kısmı neden paylaşılmıyor?
Uygun bir açıklama ile paylaşabilirdiniz.

Defalarca açıkladık zaten ? 

Son kez yazıyorum bunu tekrar yazmayacağım oyunun satırlarını sırasıyla çevirsek bile oyunun diyalogları bu düzene göre gitmiyor, örnek vermek gerekirse oyunun başı son satırlarda alırken oyunun ortası en başta yer alma gibi saçma sapan bir ilerleyişi var o yüzden sandığınız gibi olmuyor. 

Birileri çevirecekti en son ne oldu bilgim yok artık üstüne düşmüyorum.
çok saçma bir cevap. sırası falan önemli değil. oyunda oynamak için değil paylaş ki millet de üstünden devam edebilsin. ben bu yamanın gerçekten yapıldığına inanmıyorum bundan sonra. Amacınız hep hit kazanmak.
Ayrıca tayfun un çevirdiğini söyleyenler için öyle bir çalışmasının olmadığını söyledi.
(09.10.2018, Saat:17:44)efekancandan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çok saçma bir cevap. sırası falan önemli değil. oyunda oynamak için değil paylaş ki millet de üstünden devam edebilsin.  ben bu yamanın gerçekten yapıldığına inanmıyorum bundan sonra. Amacınız hep hit kazanmak.
Ayrıca tayfun un çevirdiğini söyleyenler için öyle bir çalışmasının olmadığını söyledi.

Niye paylaşayım ? Çevirmen grupları istediği sürece direk iletirim bir kaç kişiylede paylaştım ses seda yok zaten açık olarak burad paylaşsak google çevirelerle çevireler dolacak bunu düşünemiyor musun ? Aklın mı almıyor Hit kazanmak istesem Türkçe yama çıktı diye paylaşır bir de bozuk winrarın indirme linkini verirdim malum sitelerin yaptığı gibi
yani şu küfür edenler insan mı adamlar emek veriyor teşekkür edilyince yerde küfür yiyiyor gitsin inglizce oynasınlar şimdi