Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rick Pasqualone'den yeni Twitler!
Bildiğiniz üzere yeni Mafia'nın çok yakında haberlerle bizle bulaşacağını söyleyen Rick Pasqualone'den yeni twitler gelmiş bulunmakta.

[attachment=25]

Evet yukarıda ki resim de görmüş olduğunuz gibi konu Nisan ayına uzanıyor. Yani geçen sene ki hatırlayacağınız üzere 2K'nın yeni bir oyun için aktör ilanı verdiği zamanlar. Konuşmada ne geçiyor bakalım isterseniz. Rick Pasqualone en üstteki twitinde "Sadece kayıt başladı.Muhtemelen sonbahara kadar değil diyor. Hemen altındaki kişi ise "Lütfen beni geri twitleyin" gibi birşey demek istiyor. Rick Pasqualone ise ona cevabında "Oynadığınız için teşekkürler" diyor.

[attachment=24]

Bu fotoğrafta ise bir Mafia sever aktöre "Vito Scaletta hakkında ne düşünüyorsun" demiş. Aktör ise cevap olarak " Onun gibi olmak isterdim..." gibi bir yanıt veriyor. Altındaki twitte Mafia sever " Yani Mafia 3, 2015?" yazmış. Bakalım aktörün cevabı ne olur ? Smile

Bu haber tamamen bana aittir. Emeğe saygı lütfen
Bul
Güzel paylaşım Umarım bu işler boş çıkmaz ve Nisan ayini sabırsızlıkla beklemekten başka çare yok gibi duruyor.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Benimde tahminimde ilk baharda resmi bir açıklama geleceği yönünde
Bul
(15.01.2015, Saat:20:23)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel paylaşım Umarım bu işler boş çıkmaz ve Nisan ayini sabırsızlıkla beklemekten başka çare yok gibi duruyor.

Nisan Ayını Niye Bekliyoruz ?
Bul
@EmireBay nisan ayında duyurulacak diye bir söylenti var.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
(21.01.2015, Saat:17:12)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @EmireBay nisan ayında duyurulacak diye bir söylenti var.

nerden gördünüz veya duydunuz
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mafia III Yeni Video Ve Çıkış Tarihi Joe Barbaro 2 5,948 19.04.2016, Saat:22:34
Son Yorum: ByLunaci
  Mafia III'ten Yeni Görsel Joe Barbaro 8 11,680 03.02.2016, Saat:18:09
Son Yorum: ByLunaci
  Mafia 3 Yeni Resim Paylaşıldı ByLunaci 1 4,629 05.08.2015, Saat:00:53
Son Yorum: Mafiaruhu

Hızlı Menü: