Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba
Selamun Aleyküm Değerli Mafia Ailesi , Benim adım berkay foruma ve aranıza bugün yani 25.02.2018 tarihinde katıldım. Mafia serisi ile 2008 yılında tanıştım ilk oyunu 2008 oynayıp bitirmiştim 2 yıl sonra yanlış hatırlamıyorsam Mafia 2 çıktı yemin ederim içim içimi yemişti ilk çıktığında hemen alıp bitirdim fakat hani olur ya pudingi hemen bitmesin diye küçük kaşıkla yerdik işte bende heryeri dolaştım herşeyi yaptım oyun bitmesin diye ama ister istemez sonunu merak ediyor insan bitirdim oyunu fakat ana menü müziği bile hüzünlendirirdi beni hiçbir oyundan  bu kadar etkilenmemiştim ben fakat en sinirlendiğim olay mafia 2 nin sürpriz sonuydu devamı kesin vardır dediğim halde joe sessizce silindi oyundan resmen tüm dlcleri ile herşeyiyle bitirdim mafia serilerini şuan mafia 3 e hiç bulaşmadım bununda tek sebebi ingilizcem biraz olmasına rağmen ben oyunu oynamak için değil hikayesi için oynayanlardanım herşeyi anlamam lazım yani o yüzden türkçe yamayı bekliyorum hayırlısı ile lucani kardeşimiz aktif devam ediyor  çalışmalarına sanırım kolay gelsin diyorum ona da . Ben bilgisayar ile 2005 de tanıştım o zamandan beri bir oyun delisiyimdir bu sayede sadece oyun değil programlar ile ve daha bir çok konuda uzmanlaştım sayılır. zamanında gta oynarken samp serverleri kurup yönetmiştik. Eğer mafia 2 için böyle bir konu geçerli ise yardım etmekten memnuniyet duyarım iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim. 

X BeRKoS

Bul
Öncelikle aramıza hoş geldin, ne kadar üzülerek belirtsem de bugün başka oyun çeviri yapan gruplarına daha yazdım , ya başka projeleri var yada ara vermiş durumdular. Benim mevcut ekibim baya bir azaldı ve çevirmen bulmakta da zorluk çekiyoruz , bulamıyoruz, Mafia 2 Onlina gelirsek MTA da sunucu açmış kişiler rahatlıkla bu oyunda da sunucu açabilirler.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Aramıza hoşgeldin, bu arada çeviri işi sıkıntılı gidiyor Cengiz abi'nin bana dediklerine göre baya çevirmen gitmiş ve pasif durumdalarmış. Bu nedenle çeviri biraz sıkıntı. Benim kafadansın ben Grafiğe değil hikayeye bakarım, ve bu şekilde baya oyun bitirdim. Her neyse aramıza yeniden hoşgeldin. Smile
[Resim: 4apmMq.gif]
Bul
(25.02.2018, Saat:21:26)Lunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle aramıza hoş geldin, ne kadar üzülerek belirtsem de bugün başka oyun çeviri yapan gruplarına daha yazdım , ya başka projeleri var yada ara vermiş durumdular. Benim mevcut ekibim baya bir azaldı ve çevirmen bulmakta da zorluk çekiyoruz , bulamıyoruz, Mafia 2 Onlina gelirsek MTA da sunucu açmış kişiler rahatlıkla bu oyunda da sunucu açabilirler.

Lunaci sanırım isminiz cengiz memnun oldum çeviri çok önemli değil elbet bir gün biter ayrıca çeşitli duyurular yaparak çevirmen bulabiliriz istersen bunu söylemen yeterli , sunucuya gelirsek dediğim gibi ben sunucu açıp yöneteyim demedim ayrıca zaten tek başıma yapmayı sevmiyorum dostlarımla beraber yönetip oynamak her zaman güzel ve eğlenceli gelmiştir. Birlikte mod geliştirip Mafia online en iyi TR serveri olabiliriz. daha sunuculara bakma şansım olmadı çünkü mafia 2 yi yeni indirdim torrentten burayı görünce cevaplarınızı fikir ve yorumlarınızı bekliyorum iyi oyun ve forumlar dilerim ..
Bul
Şuan için sunucu açmayı düşünmüyorum, modlanması vb si derken uzun iş.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA

Hızlı Menü: