Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 2 MP Sorun
ben Zamundadan mafia 2 indirdim sonra multiplayer yükledim oyuna girdim mesela mouse döndürüyorum mesela alt tarafdaki görüntü üste gidiyor sonra oyunu kapatiyorum pembe ekran çikiyor ss çekiyordum normal ekran görüntüsü oluyodu şimdi sildim adam gibi link lazim gene yapmaz umarim

sadece Multiplayerda yapmiyor bu hatayi düz singledada yapiyor
Bul
kickass torrent den indir zamunda filan hikaye
[Resim: tumblr_mpu9xq2RGH1rc4m6so1_500.gif]

Bul
Sağ üste tıkla İndire oradan mafia2 yi seç Thıs Patch i indir kur onu öyle deniyelim birde.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
(24.07.2013, Saat:22:33)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağ üste tıkla İndire oradan mafia2 yi seç Thıs Patch i indir kur onu öyle deniyelim birde.

aynı hata update yaptim single rahatça açti ama multiplayer tiklayinca invalid dedi ondan sonra senin verdiğin o pc indirdim yükledim pembe ekran verdi Cool
Bul
(25.07.2013, Saat:15:42)Linquan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24.07.2013, Saat:22:33)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağ üste tıkla İndire oradan mafia2 yi seç Thıs Patch i indir kur onu öyle deniyelim birde.

aynı hata update yaptim single rahatça açti ama multiplayer tiklayinca invalid dedi ondan sonra senin verdiğin o pc indirdim yükledim pembe ekran verdi Cool
SS Atabilir misiniz.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
(25.07.2013, Saat:22:11)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25.07.2013, Saat:15:42)Linquan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

SS Atabilir misiniz.
Ekranin ss yi çekiyorum normal gösteriyor
Bul

Hızlı Menü: