Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 2 Aile Albümü
Birçoğumuz bu oyunu bitirdikten  sonra bu hikayeleri okumuştur fakat okumayanlar içinde burada toplayalım dedim keyifli okumalar.

[Resim: 7MDoGY.png]
[Resim: PPD5b5.png]
[Resim: 92NVB5.png]
[Resim: QZ2RdZ.png]
[Resim: XL6Bzk.png]
[Resim: bJ6lob.png]
[Resim: 5My8OL.png]
[Resim: 0mz75B.png]
[Resim: O7DRXD.png]
[Resim: GoDvrZ.png]
[Resim: yLqPOj.png]
[Resim: W1DVO8.png]
[Resim: 3Yz94M.png]
[Resim: RoDJ5R.png]
[Resim: pBnRQa.png]
[Resim: kn6jPD.png]
[Resim: NrD5QX.png]
[Resim: a2YoZQ.png]
[Resim: Yr6vGZ.png]
[Resim: D4Dlvv.png]
[Resim: E5DV1Z.png]
[Resim: jV647m.png]
[Resim: 28a20A.png]
[Resim: BDzZBp.png]
[Resim: Z73LyG.png]
[Resim: orVAMb.png]
[Resim: VvDlJZ.png]
[Resim: vnPg3z.png]
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Leo Galante bana göre mafia II'de bir ''BABA'' rolundeydi ama bir ihtimal Joe'yu öldürtmesiyle beraber nefret edilen bir karakter oldu.
                                        Değmez hiç kimse için çabalamaya...

Bul
Joe öldü mü orası halen tartışılır kesin bir bilgi yok Hangar 13 süpriz olacağını söylemişti Joe hakkında.
Mafia III'ün Mafia I ve Mafia II'deki havayı vereceğini sanmıyorum. En önemli etkenlerden biride geçtiği tarih. Sonra karakter, grafikler. Grafikler bana bayıcı geldi. Bir Mafia atmosferi hissedemedim yani. Bakalım beni yanıltırlar umarım. Oyunda flashbacklerde olur diye tahmin ediyorum. Joe'nin ve diğer yaşayanların (Eddie gibi) akıbeti için.
Bul
Mafia III şu anlık grafiklerinden bende memnum değilim düzeltme yapacaklarına inanıyorum
Mafia 2'de en sevdiğim 2 karakter vardı onlarda Henry Tomasino ve Frank Vinci idi. Henry Tomasino sessiz ve ciddi bir karakter olmasından dolayı Frank Vinci ise en gerçekçi Mafia babası karakteri olmasından dolayıdır. Ayrıca Mafia 1'deki Ennio Salieri'nin dostu olduğuda söylenir.
Bul
Mr.Wrong a da sinir olmuştum Hennry için. Adamı doğradılar silahla öldürseler daha iyiydi.
mafia 3 deki bıyıklı ve çiçekli gömlek giyen joe değilmiydi yaw
Bul
Malesef hayır o yeni karakter Burke.
mafia 2 sonunda ben cıldırdım o gece uyuyamadım Sad Joe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nerdesin mafia III TE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://i.hizliresim.com/LAgERG.jpg
Vito: Oh be Kar yagiyor Poliste Gelmedi
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mafia 2 SS Albümü(1) # Despot Despot. 7 6,810 01.08.2013, Saat:18:21
Son Yorum: Sarge3852

Hızlı Menü: