MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia2 Multiplayer Sorularınız/Cevaplarınız.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Soru/Cevap
Açıklama: Uslubunuzu bozmadan konu altinda Mafia2 Multiplayer hakkindaki sorularınızı sorabilirsiniz.
Mafia 2 Multiplayerini indirdim şimdide single player açılmıyor ne yapabilirim
(28.10.2013, Saat:16:54)hsynsrn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mafia 2 Multiplayerini indirdim şimdide single player açılmıyor ne yapabilirim

Hatanin ss sini atarsaniz sevinirim.
[Resim: u00n5.png]

İşte SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ MULTİYİ KURDUM FAKAT SİNGLE PLAYER AÇILMIYOR OYUNU STEAMDEN ALDIM

Steam sunucusu meşkul diyor. 5 DK oyuna girmeye çalışın. Multiplayer Orjinal Mafia2 de dosya değişikliği vb yapmiyor.
(28.10.2013, Saat:17:00)hsynsrn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ][Resim: u00n5.png]

İşte SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ MULTİYİ KURDUM FAKAT SİNGLE PLAYER AÇILMIYOR OYUNU STEAMDEN ALDIM

Steam sunucusu meşkul diyor. 5 DK oyuna girmeye çalışın. Multiplayer Orjinal Mafia2 de dosya değişikliği vb yapmiyor.

Teşekkürler Sorunun Çözümünü Buldum Pc Klasörünün İçindeki mafia2.exe adlı dosyadan gireceğim bundan sonra...
(28.10.2013, Saat:17:11)hsynsrn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler Sorunun Çözümünü Buldum Pc Klasörünün İçindeki mafia2.exe adlı dosyadan gireceğim bundan sonra...

Önemli değil THIS PATCH mı yaptiniz yoksa ?
Evet Onu Yaptım Sonra Girdim Ve Yaptığım Tüm Görevler Baştan
(29.10.2013, Saat:14:22)hsynsrn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet Onu Yaptım Sonra Girdim Ve Yaptığım Tüm Görevler Baştan

Invalid gsme versiyon hatasi verenler icindi o steamdakilerin yapmasina gerek yoktu.
multıplayer yükledim oyun orjinal değil patch yaptım pc klasörüne fakat multıplaytere tıkladıktan sonra bu çıkıyor oyun açılıyo gibi sonra kayboluyor hiçbişey olmuyor oyun açılmıyo yardımcı olur musunuz ? aynısını normal sıngleplayerde de yapıyor
Sayfalar: 1 2