MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia2 Multiplayer Sorularınız/Cevaplarınız.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
(30.11.2014, Saat:14:55)oktaykaraduman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]multıplayer yükledim oyun orjinal değil patch yaptım pc klasörüne fakat multıplaytere tıkladıktan sonra bu çıkıyor oyun açılıyo gibi sonra kayboluyor hiçbişey olmuyor oyun açılmıyo yardımcı olur musunuz ? aynısını normal sıngleplayerde de yapıyor

pc.zip teki dosyalari sorunsuz şekilde eklediniz mi ? Eğer gene aynı hatayi alıyorsanız alternatif çözümleri size belirteceğim.
Evet sorunsuz şekilde pc.zip dekileri mafia II klasörü içindeki pc klasörüne içine attım dediğim gibi herhangi bi hata vermiyor açılırken altta verdiğim mafia 2 resmi geliyor kayboluyor açılıyo gibi yani ama hiçbirşey olmuyor
(02.12.2014, Saat:00:04)oktaykaraduman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet sorunsuz şekilde pc.zip dekileri mafia II klasörü içindeki pc klasörüne içine attım dediğim gibi herhangi bi hata vermiyor açılırken altta verdiğim mafia 2 resmi geliyor kayboluyor açılıyo gibi yani ama hiçbirşey olmuyor

Oyun singleplayerde sorun yaşattı mı hiç ?
hayır oyunu yüklediğimden beri sorun yaşamıyordum multıplayeri indirdim pc klasöründekileri değiştirdim aynı hatayı vermeye başladı ikiside açılmıyor şimdi
(01.12.2014, Saat:00:46)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30.11.2014, Saat:14:55)oktaykaraduman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]multıplayer yükledim oyun orjinal değil patch yaptım pc klasörüne fakat multıplaytere tıkladıktan sonra bu çıkıyor oyun açılıyo gibi sonra kayboluyor hiçbişey olmuyor oyun açılmıyo yardımcı olur musunuz ? aynısını normal sıngleplayerde de yapıyor

pc.zip teki dosyalari sorunsuz şekilde eklediniz mi ? Eğer gene aynı hatayi alıyorsanız alternatif çözümleri size belirteceğim.

(03.12.2014, Saat:22:39)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02.12.2014, Saat:00:04)oktaykaraduman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Evet sorunsuz şekilde pc.zip dekileri mafia II klasörü içindeki pc klasörüne içine attım dediğim gibi herhangi bi hata vermiyor açılırken altta verdiğim mafia 2 resmi geliyor kayboluyor açılıyo gibi yani ama hiçbirşey olmuyor

Oyun singleplayerde sorun yaşattı mı hiç ?
Oyuna herhangi mod kurulumu ?
(05.12.2014, Saat:00:03)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyuna herhangi mod kurulumu ?

hayır hiçbir mod yama vs. yok
@Hocam hayla düzelmiyorsa bu haftasonu ben sıfırdan mafia2 indirip mp sini kurup gireceğim sorun olmassa bendeki sorunsuz dosyalari atacağim.
(09.12.2014, Saat:16:30)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]@Hocam hayla düzelmiyorsa bu haftasonu ben sıfırdan mafia2 indirip mp sini kurup gireceğim sorun olmassa bendeki sorunsuz dosyalari atacağim.

aynen ya kaç haftadır heveslendim bi türlü oynayamıyorum
Oyun orjinal steamdan aldım ancak böyle bir hata veriyor.
[attachment=61]
PC.zip dosyaısnı indirip kurun düzelir.
Sayfalar: 1 2