Hoşgeldin, Ziyaretçi:
Yada Üye Ol

Kayıt:

Kayıt olarak yeni konu açıp, yorum atabilirsiniz..
MafiaTurk Türkiyenin en büyük Mafia Ailesidir.
İyi bir kullanıcı olursanız, şirinleri görebilirsiniz.


Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2,187
» Son Üye: serocan
» Toplam Konular: 511
» Toplam Yorumlar: 2,075

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 8 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 5 Ziyaretçi
Google Amca, UptimeRobot, Yandex Abla

Son Aktiviteler

 
  PUBG Bedava BP Dağıtıyormuş doğru mu?
Yazar: serocan - 19.10.2018, Saat:16:35 - Forum: Strateji - Yorumlar (1)

Az önce klavyesiz.com diye bir siteye rast geldim ve pubg bedava 20 bin bp dağıttığını duydum doğru mu acaba?

Kaynak linki: https://www.klavyesiz.com/pubg-oyuncular...p-650.html

Bu konuyu yazdır

  Dünyanın En Tehlikeli Çetesi: İtalyan Mafyası
Yazar: Lunaci - 25.08.2018, Saat:22:25 - Forum: Videolar - Yorumlar (2)

[Resim: aYRpJ2.png]

Ruhi Çenet'in hazırlamış olduğu bu videoda MAFİA kavramının doğuşu ve Dünyanın en tehlikeli Mafya çeteleri hakkında güzel bilgiler vermektedir, iyi seyirler.

Bu konuyu yazdır

Star Mafia 3 Türkçe Yama İPTAL EDİLMİŞTİR
Yazar: Lunaci - 04.08.2018, Saat:14:00 - Forum: Haberler & Duyurular - Yorumlar (7)

[Resim: trmafia3.png]


Üzülerek belirtiyoruz ki, ekibimiz dağıldığı için bir türlü toparlayamadık ve uzun süre boyuncada minumum seviyede yapabildiğimiz kadar kendi başımıza çeviri yaptık ve bu süre boyuncada alternatif yollar aradık ve bulamadık.

Projeyi başka çeviri gruplarına devretmeyi denedik olmadı, ortaklık teklif ettik olmadı, Youtube ve diğer büyük sosyal ağ platformundan duyuru yaptık ve bir türlü gönüllü çevirmen bulamadık. 

En son projeyi ücretli yapalım ücretli çevirmen tutalım dedim ve yeteri kadar bağışçıya ulaşamadık ve buda ücretli çevirmelerin masraflarını karşılayamayacak kadar az bir miktardı ve bu işi daha fazla uzatmadan iptalini duyurmak istedim. 

Ayrıca diğer bir sebeb olarakta sonuna kadar çevirmeye gayret ettik minimum kalan kişilerle ve bu süre zarfında ağza alınmayacak küfürler ve hakaretler yedik ve kalan minimum kişilerinde moral seviyesi iyice düşerek kendi kendimize bunlar için mi çeviri yapıyoruz dedik ve bugün Discord üzerinden aldığımız karar ile projeyi iptal etme kararı aldık.

Bundan sonra oyunun Türkçe yamasını başka gruplar yapar mı veya yapacak mı bilemiyoruz, ancak kendi şahsım adıma söyleyeyim zamanında ufak tefek modlar yapan birisi olarak bundan sonra asla veya asla bir çeviri çalışmasına katılmayacağım veya bir çeviri projesi başlatmayacağıma emin olabilirsiniz. 

Herkese iyi oyunlar dilerim ve şimdiden bizi bekleyenleri mağdur ettiğimiz için özür dilerim, daha fazla uzatmaya gerek yok. 

Ve bu projede emeği geçen tüm çevirmenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu konuyu yazdır

  1967 Pontiac GTO | Corvette Motorlu | Pontiac GTO Review
Yazar: Lunaci - 01.08.2018, Saat:01:53 - Forum: Videolar - Yorum Yok
Doğan Kabak'ın severek izlediğim bir videosu daha 1967 moden Pontiac GTO aracının detaylı olarak incelenmesi iyi seyirler   Wink

Bu konuyu yazdır

  Mercedes 200 W110; Mercedes E Serisi'nin dedesi
Yazar: Lunaci - 31.07.2018, Saat:12:08 - Forum: Videolar - Yorum Yok


Sekizsilindir youtube kanalından güzel bir inceleme daha.Üretildiği yıllarda günümüz Mercedes E Serisi'nin de yer aldığı E Segmenti'nde yer alan Mercedes-Benz 200 (W110 kasa) modeli, bir üst segmentte yer alan W111 ve W112 kasalardan ödünç aldığı birçok farklı özelliğe rağmen, daha uygun fiyatlı bir model olarak dikkatleri çekti ve de sevildi. Özellikle dönemin taksicileri tarafından Almanya'da vazgeçilmez bir model olmasıyla öne çıktı.

Bu konuyu yazdır

  26.07.2018 - 17:30 Planlı Bakım
Yazar: Lunaci - 25.07.2018, Saat:21:32 - Forum: Forum Hakkında - Yorum Yok

[Resim: logo5.png]

Sunuculara genel bakım güvenlik ve güncelleştirmeler yapılacak  26.07.2018 - 17:30 tarihinde site kısa süreliğine olsa da kapalı kalacaktır, anlayışınız için teşekkürler. 

Bu konuyu yazdır

  Mafia 3 Türkçe Yama Son Durum 💸
Yazar: Lunaci - 25.07.2018, Saat:19:35 - Forum: Modlar - Yorumlar (6)


[Resim: trmafia3.png]


     Evet biliyoruz ki uzun zamandır, Mafia 3 Türkçe yamayı çıkartmaya çalışıyoruz ama çıkaramıyoruz, çevirmeye gelen arkadaşlar kısa bir süre içerisinde tekrardan ekipten ayrılıyordu.
 
      Ne kadar ücretsiz çıkartmaya çalışsak ta çevirmen sıkıntısından yama hiç çıkmaya bilirdi veya baya uzun sürerdi.
Animus Projesini çoğunuz duymuşsunuzdur çeviriye başlanmadan önce belli bir bağış veya abone toplayıp çeviriye öyle başlıyorlar hem çevirmenler emeğinin karşılığını alıyor hemde aksaklık olmadan yamaları bitiriyorlar.

     Şöyle ki şuan bize bağışçı olacak arkadaşlar lazım ve bende bağışçı olacak arkadaşların isimlerini listeye alıp Animus Projesine ileteceğim, bağışlar Animus'un kendi sitesi üzerinden olacak.

    Yaptığımız hesaplamalara göre çevirmenler 1000 kelimeyi çevirip 5 TL alacaklar ve genel toplamı söyleyeyim 470k kelime var bize toplam 400$  bağış lazım veya 1850 TL bağışçılar oyunu hem test edecekler hemde yamaya direk sahip olabilecekler, 

   Animus'un projesinde bağış seçeneklerine bakarsanız aylık olarak 1$ - 3$ - 4$ - 5$ ve 10$ dolar olmak üzere aylık bir abonelik sistemi mevcut tabi 10 kişilik bir ekip hesaplara göre 2,5 - 3 ayda bu yamayı bitireceğinden 3 ay içeresinde 400$ doların toplanması lazım ve bu 3 ay içeresinde de her ay çevirmenlere çevirdiği kelime kadar paralarını yatıracağız.
    
    Bağışçı olacak arkadaşlar konu altına yorum atarak veya bana [email protected] adresine mail atmaları lazım listeyi hazırlayıp gerek bağışçıya ulaştığımızda çeviriler ücretle tutulan çevirmen arkadaşlarla hızlı bir şekilde bitirilip bağışçılara verilecektir, projenin finansmanını Animus'un başındaki saidsrc yönetecektir.

     Saygılarımla MafiaTurk - Mafia Türkiye Yönetimi.


                                         [Resim: cropped-plogobold.png]
                        https://animusprojesi.com

Bu konuyu yazdır

  MafiaTurk 5 Yaşında
Yazar: Lunaci - 25.07.2018, Saat:15:21 - Forum: Duyurular - Yorum Yok

[Resim: logo2.png]

MafiaTurk 5.YIL ÖZEL TRAP

Öncelikle bu parçayı bize yapan Evir'e teşekkürlü borç biliriz, kanalı Youtube açıklamada 

HD MP3 İndir: TIKLA


Değerli MafiaTurk Ailesi 5. Yaşımıza girmiş bulunmaktayız, 2013 Yılında benim Mafia serisine olan aşırı hayranlığım sebebiyle 23.06.2013 Tarihinde MafiaTürk'ü kurmuş bulunmaktaydım.
    
Mafia 2 Online oyununda ilk faaliyetlerimizi yürütüp bir sunucu açıp zamanında hep birlikte oynamıştık, oyunlarla da kalmayıp Filmler , Diziler , Tarihi olaylar ve genel olarak Mafya ile alakalı tüm paylaşımları yapmış bulunmaktayız.

Bundan sonra daha fazla yenilik daha fazla hizmet ve sunucu desteğiyle her zaman sonsuza kadar sizinle olacağız ve ölü olan bölümleri tekrardan canlandırıp yakında yetkili alımları da yapacağız, sağlıcakla iyi forumlar.

Bu konuyu yazdır

  Çukur Dizisi Aslında Ne?
Yazar: Lunaci - 20.07.2018, Saat:23:28 - Forum: Çukur Hakkında Bilgiler - Yorum Yok
ViBio adlı Youtube Kanalının Çukur dizisi hakkında hazırlamış olduğu biyografi videosu, Çukur'u hiç izlemeyenlerin bile bu videoyu izledikten sonra mutlaka izleyeceklerdir  Wink

Bu konuyu yazdır

Video Çukur bölümü açılmıştır
Yazar: Lunaci - 14.07.2018, Saat:01:45 - Forum: Çukur Genel Sohbet - Yorum Yok

[Resim: cukur2.png]Sadece oyun olarak değil dizi ve film olarakta destek vermekteyiz istek üzerine Çukur dizisinin bölümü açılmıştır, kısa süre içeresinde Çukur dizisi hakkında paylaşımlar yapılacaktır iyi forumlar  Wink

Bu konuyu yazdır

Mafia 2 Online
Z-TR Gaming
Yandex.Metrica