Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekdüze Oyun
#1
Oyunu 2-3 gün önce oynayıp bitirdim. Oyun tekdüze arkadaşlar... Yani bildiğiniz aynı şeyi yapıp duruyorsunuz. Bunu başka yere de yazmıştım. Kopyala yapıştır yapıyorum. Bu arada oyun Joe'ye nerdeyse değinmiyor diyebilirim. Kesinlikle dlc gelmesi lazım. 

öncelikle herhangi bir bölgede (district) donovan denen arkadaşla buluşuyoruz. o bize 2 kişinin yerini söylüyor. bu 2 kişi aynı bölge içerisinde. bu arkadaşların yanına gidiyoruz bunlar bize ayrı ayrı sen şunun adamlarına sen şunun adamlarına 50 bin dolar zarar ver diyorlar. tek tek verdikleri yerlere gidip hasar veriyoruz bu görev bitiyor. sonra o arkadaşlara dönüyoruz bize bu hasar verdiğimiz adamların (her biri bi işle uğraşıyor. uyuşturucu, silah, fuhuş vs.) ele başlarının yerlerini söylüyorlar. örneğin biri uyuşturucu işini yöneten kişiyi diğeri silah işini yöneten kişiyi söylüyor. gidip onların (ele başlarının) elindeki mekanı (racket) basıyoruz. ele başını öldürüyoruz ve bu mekanı vito-burke-cassandra'dan birine veriyoruz. ayrıca mekanı verdiğimiz bu arkadaşlar her zaman mekana 3 araba yolluyor. bu iki arkadaşın söylediği ele başları öldürdükten sonra bu bölgenin (district) ele başını (marcano'nun en iyi adamları-capo) öldürüyoruz. sonra bu ilçede kontrolü sağlamış oluyoruz. akabinde cassandra-burke-vito ve biz böyle oturum gibi bir şey yapıyoruz. bu ilçe de kimin kontrolü sağlayacağına karar veriyoruz. oyunun sonuna kadar bu böyle...
Bul
Cevapla
#2
Alınmaya değer mi sence ?
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#3
(20.10.2016, Saat:20:13)ByLunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alınmaya değer mi sence ?
Değmez, eski ekip kovuldular. Yenisi girince tutmadı oyun
Bul
Cevapla
#4
(20.10.2016, Saat:20:13)ByLunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alınmaya değer mi sence ?

Oyun o kadar kötü değil ama görevler hep aynı cutsceneler bile hep aynı tekdüzelikte gidiyor. Yani hikaye için alınmaz bu oyun ha aksiyon olarak evet iyi fena değil. Onlinesi de yok zaten bence almaya gerek yok. Joe'ye de değilinmemiş nerdeyse zaten. Vito'nun verdiği yan görevlerde değinilmiş. Diyor ki Joe öldü ama oyunun sonunda da Galante'nin yanında görüyoruz. Büyük ihtimalle onla ilgili dlc gelcek.
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mafia 3 satılıktır. Oyun berbat olduğu için satıyorum. Vito öldüğü için vitolen 3 9,667 21.10.2016, Saat:16:32
Son Yorum: vitolen

Hızlı Menü: