Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Mafia 3'ün konusu ne olur?
#1
Arkadaşlar bence oyun 1960ları alacak çünkü geçen sene 2K'nın yapmış olduğu aktör arayışında savaştan çıkmış bir karakterden bahsediyor. 1960'lı yıllarda Vietnam savaşı olduğu için o zamanlar olur. Bana kalırsa 3. oyunda Vito olacak çünkü en son çıkan haberlerde 3. haberin duyurusunu veren Vito'nun aktörü yani eğer bu projede olmasa nasıl bir bilgisi olabilir ki? Neyse konuyu dağıtmayayım. Vito kendi ailesini kuracak "Scaletta ailesi" ve o aranan 3 aktörde Vito'nun adamları olacak. Vito yakın arkadaşı Joe'nun intikamını almaya çalışacak.

Peki sizin tahmininiz nasıl?
Bul
Cevapla
#2
Vito nun karakterinin seslendirem adam Twitter üzerinde yazmış bulunmaktadir Yakında Mafia3 haberlerini alacağımızdan eminim.
http://www.mafiaturk.org/konu-Mafia-3-Ya...bilir.html
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#3
Ben konusunu sormuştum sizlere tahmininizi merak ettim Smile
Bul
Cevapla
#4
@Vito Joeyi kurtarmanın bir yolunu bulacak. Ve Mafia işleriden ailelerden uzaklaşmak kaçmak isteselrde bela onları gene bulucak.
@2. İhtimal: Joe Sıyrılıp Vito'nun düşman Ailesine katılacak 2 si de 2 ailenin saygın üyeleri olucak fakat bunlar birbirlerinin adamlarını temizlerken en son Joe'ya Vito'yu Vitoyada Joe'yı vurmasını isticekler ve 2 li kimi vuracagından hbaeri olmadan eve girecekler ve evde birbirleini göricekler 2 sinden b1 i ölürse 1 kişi rahata kavuşacak veya 2 si bir olursa başları beraber belada olucak tahminlerim böyle kısaca.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#5
Yani her halukarda Joe yaşar diyorsunuz hadi bakalım hayırlısı
Bul
Cevapla
#6
Aynen öyle
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla


Hızlı Menü:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './mafiatur_forumdb/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('202')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.