Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MafiaTürk'e Özel Mafia III Steam Key !
#1
Selam arkadaşlar,

Ben BursaGB.com'dan Emre. BursaGB'de çalışmadan önce yine oyun dünyası ile bir hayli içe içeydim. Bu firmaya geçtikten sonra ise, bizim kullanıcılarımız orijinal oyun konusunda bir hayli sıkıntı çektiğini yönetime bildirdim ve sadece topluluklara özel indirimli oyun satışı yapmak için izin aldım.

Evet, geçtiğimiz günlerde Mafia III çıktı ve 2. oyun itibariyle ilgi bir hayli fazla. Oyunun steam fiyatına gelince, bir hayli korkutucu ! 

BursaGB.COM'da bu oyun şuanda %35 indirimli olarak 104 Lira. Ancak ben buraya özel, bu oyunu daha da indirimli bir fiyata çekmek istiyorum. Ortalama 90-95 Liraya kadar inecektir. Eğer almak isteyen varsa, ismini yazdırsın. Önümüzdeki hafta sonu hep beraber toplu olarak satın alalım.

Güven konusunda ise lütfen tereddüt etmeyin, aynı durumu Donanım Haber forumunda Fifa 17 oyuncuları için de yaptım ve binlerce oyuncu etiketin yarısını ödeyerek fifa 17 ye sahip oldu. Bu konuyu da daha fazla kitleye ulaştırmak adına Simulasyon Türk gibi forumlarda da yayınladım.

Ayrıca burada amacım reklam değil, dilerseniz konuyu kaldırabilirim. Sadece oyuncuların mağdur olmamasını, korsan oyuna yönelmemelerini istiyorum. 

Son olarak Mafia III ile sınırlı kalmasın istiyorsanız, belirlediğiniz oyun için yine toplu alımlara özel indirim sunabilirim. 7 Yıldan beridir aktif bu site.

Oyunun satış linki: http://www.bursagb.com/Mafia-3-Global-CD-Key

Şimdi bu oyunu 104 Liradan kesin olarak daha ucuza satın almak isteyen hemen yorum olarak belirtsin.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './mafiatur_forumdb/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('519')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.