Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia2 Karakterler
#1
Vittorio "Vito" Antonio Scaletta: Oyunda yönetilen ana karakterdir. 2 Mayıs 1925 doğumlu olup, ailesi bir Sicilyagöçmenidir.

Joe Barbaro: 1 ve 6'ıncı bölüm dışında her bölüm Vito ile birlikte olan adamdır ve Vito'nun en iyi arkadaşıdır. Oyunun son bölümünde ölüp ölmediği belli değildir ve Mafia III te durumu belli olacaktır. Ayrıca Mafia 2 - Joe's Adventure's 'in Baş Kahramanıdır ve Vito'nun hapisanedeyken yaptığı Oyunun DLC'sidir.
Henry Tomasino: Joe ve Vito nun arkadaşıdır. 10. bölüm Clementine nin iş yerinde bir adamı dövüp dışarı atarken gözlemlenmiştir. 13. bölümün başında Mr. Wong nun adamları tarafindan bıçak ve satır ile saldırıya uğrarken Vito ve Joe tarafından bulunmuş ve katilleride öldürülmüştür ancak yerde yatarken,Vito ve Joe ona bakarken hala hayattadır ancak orada kan kaybından ölmüştür. Aslında köstebektir fakat Joe ve Vito bunu bilmez. Bu yüzden intikamını almak için Mr. Wong'u öldürmüşlerdir.
Marty: Yaşı 18 bile değildir. Çok fazla gangster filmleri izler, bu yüzden aileye girmeye çalışır. Joe'yu kendine örnek alır. 9. bölüm baskında Vito ve Joe ile birliktedir ancak 10. bölüm Clemente nin adamları tarafından vurulmuş ve öldürülmüştür.
Eddie Scarpa: Joe ve Vito ya yardım eden mafyadır. The Maltese Falconda takılır.
Brian O' Neil: 4. bölüm Vito ve Joe nun soyduğu yeri soyarken yakalanmış ve 6. bölüm Vito ile yine karşılaşmıştır.Vito Onu öldürmüştür.
Mickey Desmond:Brian O'Neil'in kuzenidir. 11. Bölümde Vito'nun evini yakmışlardır. Vito'da İçerdedir fakat Vito kaçmayı başarmıştır. Vito Joe'nun Yanına gider ve Desmond'un kim olduğunu Öğrenir. Joe Adamın nerde olduğunu öğrenir, oraya giderler ve birkaç çatışmadan sonra Mickey Desmond kaçmayı başarır. Joe'yla Vito onu Takip eder ve onu gittiği yerde adamlarıyla beraber onu öldürürler.
Mr. Wong:12. bölüm Henry Vito ve Joe nun para ile uyuşturucu aldığı adamdır. 13. bölüm Henry'i o öldürtmüştür ve bu davranışını restoranında beyni patlayarak ödemiştir.
Derek Pappalardo: Vito nun arkadaşıdır ama 14. bölümde Vito onun babasının katili olduğunu öğrenir ve adamları ve sağ kolu Steve ile birlikte öldürür.
Steve: Derek in sağ koludur ve Vito Derek in babasını öldürdüğünü öğrendiği zaman Derek le birlikte ölmüştür.
Mr.Clemente: 10. bölüm suikasta iş yerinde uğramış ve ordan kaçarkende Marty i vurmuştur. İş yerinden çıkıp arabayla kaçarken adamları vurulmuş ve arabası durmuşken aniden joe nun bu Marty için dedikten sonra üzerine 1 şarjor mermi yağması üzerine ölmüştür.
Mr. (Carlo) Falcone: En güçlü ve zengin babadır. 15. bölümde Joe' yu kandırmış ve Vito nun başına silah dayatmıştır, ancak Joe onu vurmamıştır. Bu davranışını Vito'nun onu öldürmesiyle ödemiştir.
Mr. Vinci: Leo'nun Patronudur Ve Vinci Ailesinin Don'udur.
Mr. Galante: Vito hapisteyken ona dövüşmeyi öğreten adamdır.Uzun süreden beri içerdedir. Gelenekçidir ve dışarıya çıktıgında omertaya (mafya kanunlarına) uymayan babaların ölüm emrini vermiştir.Bunların arasında [[Carlo Falcone]]'de vardır.
Mr. Luca Gurino: 9. bölüm Vito nun 2 arkadaşını kaçıran adamdır. Vito arkadaşlarını kurtarmıştır. Adam bu davranışı canıyla ödemiştir.
Mr. Pen: Henry ağzına silah soktuğunda cebindeki silahla Henry i vurmuş ve ayağa kalktığında Vito ve Joe tarafindan delik deşik edilip ölmüştür.
Mrs. Scaleta: Vito nun annesidir ve Vito hapisteyken hastalanıp ölmüştür.
Francesca Frankie Scaletta: Vitonun Kardeşi'dir. 11. Bölümde Vitonun bahçesinde ağlarken vito onu bulur. Ve kocası Eric'in onu dövdüğünü söyler. Vito'da Eric'i dövüp onu uyarır. Vito döndüğünde Kardeşi onu arar ve Seni tanıyamıyorum artık Vito, Bizden,Bizden Uzak dur! der Ve Telefonu kapatır.
Tommy Angelo: Salieri'ye ihanet ettiği için Joe tarafından Sawn-Off Shotgun ile vurulmuş ve oracıkta ölmüştür.Serinin 1. oyununun baş kahramanıdır.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#2
Hennry adamım
[Resim: mafia-2-turkce-yama-logo_256x256.png]
Bul
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mafia2 Oyun Hatalari ByLunaci 6 7,039 17.02.2015, Saat:19:54
Son Yorum: ByLunaci
  Mafia2 Muzik Listesi ByLunaci 0 3,158 14.02.2015, Saat:15:00
Son Yorum: ByLunaci

Hızlı Menü: