Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia III detayları sızdırıldı!
#1
[attachment=21]
Mafia III ile ilgili dedikodular uzun süredir devam ediyor. İkinci oyun piyasaya geleli dört sene oldu ancak üçüncü oyuna dair bilgiler, resmi duyuru halen gelmiş değil. Oyuncuların kesin olarak bildiği tek bir durum var: O da 2K Games ve Take-Two'nun Mafia III için boş olmadıkları...


Take-Two, yeni nesil için birçok oyunun yapımına devam ettiklerini belirtmişti. Bunların hangi oyunlar olduğu bilinmiyordu ancak bununla ilgili birçok oyunlar tahmin ediliyordu. 

Tahmin edilen bu oyunlar ise; Mafia III, Agent, Bully, yeni Red Dead gibi oyunlardı. Aralarında duyurulma ihtimali en yüksek olan oyun ise Mafia III'tü.

Şimdi ise Mafia III ile ilgili bir takım gelişmeler ortaya döküldü; Actors Access adlı popüler casting portalı üzerinde yapılan bir dökümde "Untitled Video Game" olarak ismi açıklanmamış bir yapım için bir proje ortaya çıktı. Bu projede ile birlikte Take-Two bünyesine yeni elemanlar katacak. 6 Mart 2014 tarihinde yayınlanan dökümde, üç karakter için oyuncu arandığı belirtildi. Hareket yakalama, yüz tarama ile seslerinin kullanılacağı belirtildi.

Belirtilen Karakterler ise şu şekilde devam etti;

Franklin: Louisiana doğumlu, Afro-Amerikan ve Kafkasya karışık ırka sahip bir yetim. Savaştan döndükten sonra ön plana çıkmaktadır. Irksal ayrılışlar içinde olan bir Güneyli. Hem beyaz hem siyah ırk tarafından dışlanan Franklin sadece aile olarak gördüğü kişilere ölümüne sadık. Sokak zekası olan güçlü biri. Disiplinli ve heybetli, kendine güvenen ancak tetikte bir karakter.

Tony: Louisiana doğumlu bir İtalyan. 30'lu yaşlarda, tertemiz giyimli, bakımlı ve hoş görünen biri. Spor bahislerini kontrol ediyor. Sayılar ve istatistikler konusunda bir deha. Ayrıca tipik gangsterlerden değildir. Titiz, ciddi ve disiplinli olarak çalışır. Aslında sessiz ve sosyal. Garip görünür, öyle devam eder ancak sinirleri bozulduğu zaman şiddetini sonuna kadar gösterir.

Mickey: Louisianalı ve 20'li yaşlarda genç bir İtalyan. Sokak dolandırıcısıdır, büyük laflar etmeyi sever. Zora gelince de sıvışmayı iyi bilir. Mickey'nin en kötü huyu yapmadığı işleri o yapmış gibi gösterip şu basamaklarında olmadığı yerlerdeymiş gibi davranmaktır. Bu konu karşısına çıktığında da küçük bir ergen gibi koşa koşa kaçar.

Pemrick/Fronk Casting tarafından yayınlanan dökümanda bulunan bilgiler ile daha önce oluşan söylentileri bağdaştırırsak, bu karakterler Mafia 1'in karakter isimleri ile de bağdaşıyor. Ayrıca yeni Mafia'nın günümüze kadar gelip, Mafia 2'den sonra yaşanılanları zaman zaman aktaracağı da tahmin ediliyor.

Tüm bunlara rağmen Mafia ile ilgili kesin bir duyuru ve bilgi yok.Yine de bu olanlar, bütün dikkatleri Mafia III üzerine çekiyor.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#2
Konu başlığını görünce baya heyecanlandım ama eski haber
Bul
Cevapla
#3
Malesef yeni haberleri bekliyoruz uyku tutmuyor Mafia3 denilince.
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#4
Rüyalarıma giriyor desem yalan olmaz
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: