Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 3 vs Mafia 2 Karşılaştırma
#1
Mafia 3 çıkar çıkmaz birçok videoda yayınlanmaya başladı burada bir youtuber kendi gözünden bir karşılaştırma yapmış katılıyor musunuz ?

[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#2
Gayette haklı. Çevreyle etkileşim sıfır. Lokanta işareti felan gösterince ben de yemek yiyebiliyoruz felan sanıyodum gittim, sadece sağlık alma ve para çalma vardı mekanda. Sivil birine vurunca da tek vuruşta öldürebiliyoruz. Araba çalma konusuna gelince hem maymuncuk olayı hem de direk camı kırma olayı olmalı. Maymuncuğu sessiz olmamız gereken yerde kullanırız cam kırmayı da birinden kaçarken felan. Ayrıca araç fizikleri berbat. Bir yere çarpıyorsun ama bıraktığı enkaz Mafia 2 kadar gerçekçi değil. Ha bu arada oyunda ölünce paranın yarısını kaybetmekte saçma olmuş. Sanırım parayı evdeki kasaya felan koyabiliyoruz ama her seferinde eve git gel mi yapmalıyım yani. 50 bin param var bi ölüyorum 25 bini gidiyor.
Bul
Cevapla
#3
o değilde 1950'lerde cam elması bulundu. arabanın camını oradan kolayca kırabilirdi. o bile zihniyet yapmamışlar. Pavyon yapmışsınız bölüm bitince tekrar girilmiyor. Madem ki neden yaptınız ? Oda mantıksızdı. Hamam kapalı teleport trainer programı kullandım öyle girebiliyor. Girdiğimde Üst kattaki gay adam aynı, Hamam bölümünü oynadıysanız bilenleriniz bilir pembe ışıklı oda camı kapalı solda fotoğraflar. Önce bayan sanmıştım,bölümdeyken fare ileri geri kombinasyon yani büyütebildim. Oyunda kötü olan aşırı din konusunu ele almış Mafia 1 2 de din kilise ve din olayı yoktu.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: