Hoşgeldin, Ziyaretçi:
Yada Üye Ol

Kayıt olarak yeni konu açıp, yorum atabilirsiniz..
MafiaTurk Türkiyenin en büyük Mafia Ailesidir.
İyi bir kullanıcı olursanız, şirinleri görebilirsiniz.

Konuyu Takip Et

Mafia 3 I Türkçe Yama I Genel Konu

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mafia 3 I Türkçe Yama I Genel Konu

Çevrimiçi Lunaci

• Yönetici
  • Yorum:
    971
  • Konu:
    320
  • Üye Sayısı
    1
  • Rep Puanı:
    45

• (20.05.2018, Saat:18:29)MLHSNN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam uzun zamandır yamayı takip ediyorum ama hala bir ilerleme yok ne zamana kadar biter acaba? Teşekkürler...

İlerleme var aslında ne zamandan beri takip ediyorsunuz ? Ve bilin ki elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
    19559.png
    Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA

Çevrimdışı MLHSNN

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    2
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2131
  • Rep Puanı:
    0

• (20.05.2018, Saat:19:31)Lunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (20.05.2018, Saat:18:29)MLHSNN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam uzun zamandır yamayı takip ediyorum ama hala bir ilerleme yok ne zamana kadar biter acaba? Teşekkürler...

İlerleme var aslında ne zamandan beri takip ediyorsunuz ? Ve bilin ki elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.
    En son %35 olduğu zamanları hatırlıyorum hatta bir ara sizin youtube kanalınızdan sahte yama çıkartan bir kişinin yalanını ortaya çıkarttığınız videoyu izlemiştim o zamandan beri takipteyim.  Ne zamana kadar biter ben gerçekten merak ediyorum

Çevrimiçi Lunaci

• Yönetici
  • Yorum:
    971
  • Konu:
    320
  • Üye Sayısı
    1
  • Rep Puanı:
    45

• @MLHSNN Şöyle bir durum var ki çeviriyi isten çok ama yeterli aktif çevirmeni bir türlü yakalayamıyoruz.  Başka yama yapan kişilerle iletişime geçtim fakat geri dönüşte olmadı. 

Şöyle ki ben ekip toplayıp çevirmenleri bulup tamam başlayıp duyurabiliriz dedim ve duyurduk , daha sonradan ekipteki üyeler pasifleşti ve cevaplar gelmemeye başlandı ve yeni çevirmenler kazanacağımıza çevirmen kaybetmeye başladık.

19559.png
    Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

2 Ziyaretçi

Mafia 2 Online
    Z-TR Gaming
    Yandex.Metrica