Hoşgeldin, Ziyaretçi:
Yada Üye Ol

Kayıt olarak yeni konu açıp, yorum atabilirsiniz..
MafiaTurk Türkiyenin en büyük Mafia Ailesidir.
İyi bir kullanıcı olursanız, şirinleri görebilirsiniz.

Konuyu Takip Et

Mafia 3 I Türkçe Yama I Genel Konu

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mafia 3 I Türkçe Yama I Genel Konu

Çevrimdışı Mert21

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    20
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2014
  • Rep Puanı:
    0

• Admin bey Merhaba, Buladildiniz mi çeviri ekibi ? Ne durumda çeviri gelişme var mı ?

Bu arada bu forumun yaş ortalaması kaç bilmiyorum 15-17 gibi duruyor ama benim yaşım 26 bilginiz olsun , söylemek istedim

Çevrimdışı Lunaci

• Yönetici
  • Yorum:
    981
  • Konu:
    324
  • Üye Sayısı
    1
  • Rep Puanı:
    45

• (06.03.2018, Saat:23:34)Mert21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin bey Merhaba, Buladildiniz mi çeviri ekibi ? Ne durumda çeviri gelişme var mı ?

Bu arada bu forumun yaş ortalaması kaç bilmiyorum 15-17 gibi duruyor ama benim yaşım 26 bilginiz olsun , söylemek istedim

Merhabalar, forumun yaş ortalaması önemli değil önemli olan akıl yaşıdır. Oyunçeviri ile görüştüm. fakat başka proje üzerinde çalıştıkları için yanaşmadılar, TG Yama'da yeni Titanfall 2 çevirisini bitirdikleri için biraz ara verdiler. Bende toplayabildiğim kadarını topluyorum. Eğer İngilizce dil bilginiz iyiyse sizi de ekipte görmekten mutluluk duyarım Smile  Hem çeviriyi yakından takip etmiş olursunuz, iyi günler iyi forumlar.
    19559.png
    Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA

Çevrimdışı cakalss

Cezalı Üye

• Cezalı Kullanıcı Grubu
  • Yorum:
    5
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2022

• (06.03.2018, Saat:23:44)Lunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
    (06.03.2018, Saat:23:34)Mert21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin bey Merhaba, Buladildiniz mi çeviri ekibi ? Ne durumda çeviri gelişme var mı ?

Merhabalar, forumun yaş ortalaması önemli değil önemli olan akıl yaşıdır. Oyunçeviri ile görüştüm. fakat başka proje üzerinde çalıştıkları için yanaşmadılar, TG Yama'da yeni Titanfall 2 çevirisini bitirdikleri için biraz ara verdiler. Bende toplayabildiğim kadarını topluyorum. Eğer İngilizce dil bilginiz iyiyse sizi de ekipte görmekten mutluluk duyarım Smile  Hem çeviriyi yakından takip etmiş olursunuz, iyi günler iyi forumlar.
     hadi la kekolar biz hızlanın bıtırın şu yamayı loo

Çevrimdışı erolie01

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    2
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2105
  • Rep Puanı:
    0

• İyi günler kolay gelsin.Oyunu almayı dusunuyordum yama yok diye almıyorum ne zamandır bakıyorumda bir ilerleme var mı

Çevrimdışı Lunaci

• Yönetici
  • Yorum:
    981
  • Konu:
    324
  • Üye Sayısı
    1
  • Rep Puanı:
    45

• (09.03.2018, Saat:18:37)erolie01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler kolay gelsin.Oyunu almayı dusunuyordum yama yok diye almıyorum ne zamandır bakıyorumda bir ilerleme var mı

Mevcut ekibimiz dağıldığı için tekrardan toplamaya çalışıyorum fakat ekip bulamıyorum, oyunu Türkçe yama için alacaksanız almayın çıktıktan sonra alırsınız hem daha da ucuzlar fiyatı.
    19559.png

Çevrimdışı efekancandan

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    16
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    1965
  • Rep Puanı:
    0

• Oyunu ben sırf item toplamak için aldım. Türkçe yama çıkınca hikayesine başlıycam.

Çevrimdışı JoeBaba

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    2
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2084
  • Rep Puanı:
    0

• (09.03.2018, Saat:18:37)erolie01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler kolay gelsin.Oyunu almayı dusunuyordum yama yok diye almıyorum ne zamandır bakıyorumda bir ilerleme var mı

Şu an indirim var şimdi almanızı öneririm

Çevrimdışı Mert21

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    20
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2014
  • Rep Puanı:
    0

• Admin Bey,
    Şöyle bir önerim var. OyunÇeviri grubu daha önce meşgul oldukları bir oyunu bitirdiler istersen onlarla bir daha konuş

Çevrimdışı Lunaci

• Yönetici
  • Yorum:
    981
  • Konu:
    324
  • Üye Sayısı
    1
  • Rep Puanı:
    45

• (11.03.2018, Saat:21:04)Mert21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Admin Bey,
    Şöyle bir önerim var. OyunÇeviri grubu daha önce meşgul oldukları bir oyunu bitirdiler istersen onlarla  bir daha konuş

Zaten 1,5 hafta önce yazdım tekrar yazmaya ne lüzüm var ?
    19559.png

Çevrimdışı king22j

Kullanıcı

• Üye
  • Yorum:
    6
  • Konu:
    0
  • Üye Sayısı
    2108
  • Rep Puanı:
    0

• Yüzdelik kısımdan daha fazla ilerleme oldu mu?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

2 Ziyaretçi

Mafia 2 Online
    Z-TR Gaming
    Yandex.Metrica