Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 3 Duyuruldu!
#1
Yıllardır beklenen oyun Mafia 3 bugün duyuruldu. Oyunun Facebook ve Twitter sayfasından oyunun tanıtılacağı tarihi gösteren bir görsel paylaşıldı. Ayrıntılar haberimizde.
[Resim: RjHpIEm.png]
Uzun yıllardır süren söylentilerin sonunda 2K Games resmi olarak Mafia 3'ü duyurdu. Mafia'nın Facebook sayfası ve Twitter adresinden paylaşılan görselde oyunun 5 Ağustos 2015 günü saat 8.00'da Gamescom'da gösterime sunulacağı açıklandı.

Daha önce 2012 yılında 2K Czech'in yeni Mafia oyunu üzerinde çalıştığı söylentileri çıkmıştı. Anlaşılan o ki firma bu süre zarfında oyunun geliştirme aşamasında önemli yol katetmiş.
Mafia 3 Hangi Platformlara Geliyor?
Bir süre önce gelen bir başka bilgi ise 2K Czech'in Mafia 3'ü sadece Xbox One ve Playstation 4'e özel olarak çıkartacağı yönündeydi. Ancak daha sonra firmanın bu plandan vazgeçtiği öğrenildi. 
Çok daha kısa bir süre önceye gitmek gerekirse Ocak 2015'te Mafia 2'dekiVito Scaletta'nın ses sanatçısı Rick Pasqualone, yeni Mafia oyununun yolda olduğunu ve yakında duyurulacağını açıklamıştı. "Mafia hakkında yeni haberler yakında gelebilir" şeklinde bir tweet atan sanatçı, "Mafia 3'ü yapın" şeklinde atılan bir tweet'e de "Çok yakında heyecan verici haberler gelebilir" şeklinde yanıt vermişti.
Mafia serisi özellikle ilk oyunu ile oldukça sevilen, 2. oyunu ile de sevenlerini tatmin eden bir seri olmuştu. Serinin 3. oyununa dair yeni detayları ve muhtemelen bir oynanış videosunu 5 Ağustos'ta yapılacak sunumdan sonra görme şansına sahip olacağız.
Kaynak:SDN
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#2
Bu site aktif olarak kullanılıyor mu ?
Bul
Cevapla
#3
Ne gibi aktif olarak bu site her zaman aktif tek sorun aktif üye Smile
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#4
İşte ondan bahsetmiştim aktif üyeden neyse aktif bir site sanırım ben burayı bırakmam o zaman artık, yeni keşfettim yoksa çoktan gelirdim.
Böyle bir siteyi kim açmışsada helal olsun...
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: