Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 2 multiplayer
Mafia 2 oyununu daha yeni keşfettim ve bağımlısı oldum youtubeden multi seçeğini gördüm kendimce indirmeye calıstım ama ama error alıyorum versiyon hatası galiba yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar Smile

pc windows 7 64-bit oyunu bir siteden dlcleri ile beraber indirdim.
Bul
Kurulum videosunda ki pack'i indirip yaptınız mı ?
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Tamamdır tekrardan silip yükledim çalıştı şimdi serverinizi arıyorum cok teşekkürler.
Bul
(03.02.2018, Saat:19:07)MARSEA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamdır tekrardan silip yükledim çalıştı şimdi serverinizi arıyorum cok teşekkürler.

Server listede gözükmeyebilir düzenlenme yapılması gerek verdiğim linke tıklayıp evet derseniz direk sunucuya girersiniz. m2online://play.mafiaturk.org:27050
Veya QC yerine bu ip adresini yazıp connect deyin mod eski mod yeni moda geçilmedi play.mafiaturk.org:27050
Verdiğiniz linke evet dedim ama yabancı 2 server cıkıyo birisinde 4 kullanıcı diğerinde 0 kullanıcı var mafiaturk ile alakası bi server göremedim.
ıp adresiyle girdiğimde ise acılmıyor
Bul
(03.02.2018, Saat:19:23)MARSEA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Verdiğiniz linke evet dedim ama yabancı 2 server cıkıyo birisinde 4 kullanıcı diğerinde 0 kullanıcı var mafiaturk ile alakası bi server göremedim.
ıp adresiyle girdiğimde ise acılmıyor

Sunucu kapanmış olabilir tam olarak düzenlemeye vakit bulamadım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mafia 1 Multiplayer oynama RyDeR37 4 16,331 28.03.2017, Saat:12:54
Son Yorum: ByLunaci

Hızlı Menü: