Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görev Bugları
#1
<p>Bazı görev içlerinde buglarla karşılaştım ve görev ilerlemiyor. Ne gibi bir yol izlemem gerekiyor. Bir çözüm yolu var mıdır? 2 bugda dlclerde oluyor. 1. bug welty deposuna giriş kısmında deponun yanındaki kısımdan girmeye çalışıyoruz oraya gelince otomatik animasyonla normalde içeri atlıyor ama ben basınca kırma sesi geliyor ama atlamıyor ve haritada gezerkende sanki o deponun içindeymişim gibi diğer özellikleri de kısıtlıyor. 2. bug ise aldridge'yi tesisin içinde arıyoruz normalde düşman patlatıyor kapılar açılıp içeri giriyorlar ama benim oyunda düşman patlatınca içeri girmiyor duvar arkasında kalıyor. Kapıları da açmanın imkanı olmadığı için görevleri yapamıyorum. Görev atlama, geçme veya başka bir şey yapabilir miyim? Takılı kaldığım yerlerin de ekran görüntüsünü atayım. </p><p><br></p><p>[Resim: Yd4MN6.pnghttp:]<br></p><p><br></p><p>[Resim: NLk31O.pnghttp:]<br></p>
Bul
Cevapla
#2
Modlar diğer modlarla çakışıyor olabilir malasef hata kodu var mı ?
[Resim: 1233869.png]
Youtube Kanalım: TIKLA /\  İnternet hızım: TIKLA
Cevapla
#3
korsan oynuyorsan sıkıntı vardır.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: 'mybb_threadviews' (errno: 2)
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('686')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.