Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APB Reloaded Nedir?
#1
Evet arkadaşlar ben SlayeeR1905
Bugün sizlere APB Reloaded adlı oyunun tanıtımını yapacağım.

All Points Bulletin ya da kısaca APB modern şehir ortamında suçluların ve düzen için savaşanların karşı karşıya geldiği bir 3D MMO aksiyon oyunu. Yayıncı GamersFirst’ün elinde yeniden şekillenen All Points Bulletin, APB Reloaded ismiyle F2P piyasasında yeniden görücüye çıkıyor. Unreal Engine ile geliştirilen grafiklerinden, oynanışına, müziklerine, senaryosuna ve olağanüstü atmosferine kadar All Points Bulletin: Reloaded her yönüyle şovun yıldızı olmayı başarıyor.

Elfleri, orkları ve cüceleri unutun! Örgütlü suçun ve kanun adamlarının altını üstüne getirdikleri, kaosun ve umutsuzluğun hakim olduğu San Paro şehri sizleri bekliyor. APB‘ye adım attığınız anda ilk olarak grafiklerden büyüleniyorsunuz. Saçı, kilosu, sahip olduğu eşyalar, dövmeler, takılar ve daha pek çok detay sayesinde her karakter bir diğerinden ayırt edilebiliyor. Özenle modellenmiş şehir ve trafikte gasp edilmeyi bekleyen araçlar, yayalar ve diğer oyuncularla yaşayan bir ortamda olduğunuzu hemen fark ediyorsunuz. Güçlü fizik motoru oynanışa ve atmosfere büyük katkı sağlıyor. Online GTA oynadığınız hissine kapılıyorsunuz. Üstelik tüm bu detaylara rağmen oyunu yüksek detaylarda oynamak için canavar bir sisteme sahip olmanız gerekmiyor. Optimizasyon üzerinde fazlasıyla uğraşıldığı belli oluyor. Kısacası All Points Bulletin teknik açıdan bu türün en iyilerinden.

Karakterinizi ve aracınızı düzenlemek için sahip olduğunuz seçenekler saymakla bitmez. Dövmeler, kıyafetler, saç stilleri satın alabilir, hatta aracınız için custom stickerlar yapabilir, karakterinize özel müzik teması bile hazırlayabilirsiniz. Tüm bu detaylar karakterinize olan bağlılığınızı artırıyor. Satın alabileceğiniz silahların çeşitliliğinden bahsetmeye bile gerek duymuyorum.

APB: Reloaded‘da seçebileceğiniz iki fraksiyon var: Enforcers veya Criminals. İki grup da birbirinden tamamen farklı ve oyunda alacağınız görevler yöneliminize göre belirleniyor. Suçlu olarak bir gruba katılıp diğer oyuncularla şehri talan ederken, enforcer olarak suçlularla mücadele etmeniz gerekiyor. İki grup karşı karşıya geldiklerinde ortalık şenleniyor ve bu noktada dikkat ve takım çalışması kimin galip geleceğini belirliyor.

Esnek kontrolleri, göz alan grafikleri, geniş dünyası, karakter düzenleme seçenekleri, araç kullanabilme, mükemmel bir atmosfer ve saymakla bitmeyecek daha pek çok artısı ile All Points Bulletin: Reloaded yenilikçi ve bağımlılık yapan bir F2P MMO oyunu. Vakit kaybetmeden silahlarınızı kuşanın.

Oyunumuz 2 tane taraftan oluşmaktadır bunlar ;
Enfrocer
Criminal


Enfrocer ;

Arkadaşlar enfrocer'ın özellikleri ;

Stabba adlı silahı kullanabilmesi [Stabba adlı silah soyguncuları bayıltan bir silahtır]
Soyguncular soygun yaparken onları yakalayabilmesi.
Farklı arabalar ve semboller.
Ve asıl olan kıyafetleri


Criminal ;

Arkadaşlar criminal'ın özellikleri ;
Polisler stabba adlı silah kullandıklarında arkadaşı onu kurtarabilir.
Soygun yapabilirler.
Farklı arabalar ve semboller.
Ve kıyafetler.VideolarSembol YapımıAraba Ayarlama


Karakter YaratmaAPB RELOADED AÇILIMI
ALL POİNTS BULLETİN
Bul
Cevapla
#2
Merak ettim oyunu Big Grin

Bunu indiriyoz mu?

Arkadaş o Enforcer
Cevapla


Hızlı Menü:

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1017 - Can't find file: './mafiatur_forumdb/mybb_threadviews.MYI' (errno: 2 "No such file or directory")
Query:
INSERT INTO mybb_threadviews (tid) VALUES('75')

If you're a visitor of this website, please wait a few minutes and try again. If this problem persists, please contact the site owner.

If you are the site owner, please check the MyBB Documentation for help resolving common issues, or get technical help on the MyBB Community Forums.