MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia 4 Nasıl Olacak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sizce MAFİA 4 çıkarmı? Çıkarsa MAFİA 3 gibi kötümü olur yoksa iyimi ?

Oyunda ne gibi şeyler bekliyorsunuz ?
Ankete oy vermek için çok erken, Mafia 3 gibi çöp olmasın Mafia 1 gibi hikayeye Mafia 2 gibi grafiklere sahip olsa yeter, fazlasını istemiyorum Smile
(21.11.2018, Saat:19:12)Lunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ankete oy vermek için çok erken, Mafia 3 gibi çöp olmasın Mafia 1 gibi hikayeye Mafia 2 gibi grafiklere sahip olsa yeter, fazlasını istemiyorum Smile

dediğin gibi ama her zaman öyle yaparlarsa oyun gelişmez ve oyuncu sayısı düşer.Oyuncu sayısı düşünce kimse mod falan yapmaz multiplayer serverleri açılmaz.Benim düşüncem
Mafia1'in hikayesi kötü mü ? değil ona benzer hikaye ve Mafia2 nin grafikleriyle oynadığını düşün Mafia3 ten kat ve kat daha iyi, Mafia2 nin grafik ve fizik motoru Smile
(22.11.2018, Saat:15:47)Lunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mafia1'in hikayesi kötü mü ? değil ona benzer hikaye ve Mafia2 nin grafikleriyle oynadığını düşün Mafia3 ten kat ve kat daha iyi, Mafia2 nin grafik ve fizik motoru Smile

Oyuna uçak tank falan gelse tadından yenmez