MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia 2 multiplayer
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Mafia 2 oyununu daha yeni keşfettim ve bağımlısı oldum youtubeden multi seçeğini gördüm kendimce indirmeye calıstım ama ama error alıyorum versiyon hatası galiba yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar Smile

pc windows 7 64-bit oyunu bir siteden dlcleri ile beraber indirdim.
Kurulum videosunda ki pack'i indirip yaptınız mı ?
Tamamdır tekrardan silip yükledim çalıştı şimdi serverinizi arıyorum cok teşekkürler.
(03.02.2018, Saat:19:07)MARSEA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamamdır tekrardan silip yükledim çalıştı şimdi serverinizi arıyorum cok teşekkürler.

Server listede gözükmeyebilir düzenlenme yapılması gerek verdiğim linke tıklayıp evet derseniz direk sunucuya girersiniz. m2online://play.mafiaturk.org:27050
Veya QC yerine bu ip adresini yazıp connect deyin mod eski mod yeni moda geçilmedi play.mafiaturk.org:27050
Verdiğiniz linke evet dedim ama yabancı 2 server cıkıyo birisinde 4 kullanıcı diğerinde 0 kullanıcı var mafiaturk ile alakası bi server göremedim.
ıp adresiyle girdiğimde ise acılmıyor
(03.02.2018, Saat:19:23)MARSEA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Verdiğiniz linke evet dedim ama yabancı 2 server cıkıyo birisinde 4 kullanıcı diğerinde 0 kullanıcı var mafiaturk ile alakası bi server göremedim.
ıp adresiyle girdiğimde ise acılmıyor

Sunucu kapanmış olabilir tam olarak düzenlemeye vakit bulamadım.