MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Yeniyim
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
selamun aleykum ilk once bunu cevaplarsaniz sevinirm ben mafia 2 mp yeni yukledim ve herhangi bi servere girince [multiplayer mod has crashed] diye hata veriyo lutfen yardim edin ve admin server ne zaman acilacak?
Oyun orjinal mi ? Değilse korsansa hangi sürüm ?
benim oyunum orjinal değil ama bende aynı hatayı alıyorum yüklemede denilenlerin hepsini yaptım hatta internettende araştırdım ama çözüm bulamadım yardım edebilirmisiniz ? teşekkürler şimdiden
(30.01.2017, Saat:23:50)iblis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]benim oyunum orjinal değil ama bende aynı hatayı alıyorum yüklemede denilenlerin hepsini yaptım hatta internettende araştırdım ama çözüm bulamadım yardım edebilirmisiniz ? teşekkürler şimdiden

Güncel sürüm 1b rc4 onu kurunuz daha sonra pc.zip' indirip packı yapınız o zaman çalışması gerek.
linkini atabilirmisiniz acaba site biraz karışık bulamadım Big Grin
bu hatayı alıyorum hala
C:\Program Files (x86)\Mafia2-Online\crashes\M20_30_01_2017_23_15_14.dmp dosyasını bana iletirseniz gerekli yerlere göndermem gerekli. Bu hatayı alan Elnur64 daha sonra yeni sürümde düzelmişti.
(31.01.2017, Saat:00:32)ByLunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]C:\Program Files (x86)\Mafia2-Online\crashes\M20_30_01_2017_23_15_14.dmp dosyasını bana iletirseniz gerekli yerlere göndermem gerekli.  Bu hatayı alan Elnur64 daha sonra yeni sürümde düzelmişti.

ama şöyle bir sıkıntı var M20_30_01_2017_23_15_14 dosyasının son 4 rakımı her oyunu açmayı denediğimde değişiyor
acaba oyunu silip sonra tekrar kurusam crak yapmadan bu işlemleri uygulasam nasıl olur