MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia 2 Multiplayer Ekran Görüntüleri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
(21.01.2016, Saat:17:27)ByLunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yeni ekip var Mysql ve scriptleri ekleyip hataları düzeltiyorlar bunlar önemli şeyler.

İnşallah bakalım. Mafia III'de de multiplayer olacak mı olacaksa bu tarz oyuncuların kendi açtığı serverler mi yoksa şirketin kendi açtığı sunucular mı olacak ? GTA V'in onlinesi berbat mesela. Oyuna 2 saat giriyorsun 1 saat oyun aramakla geçiyor 1 saat anca oynuyorsun o da lagla.
(21.01.2016, Saat:17:30)Joe Barbaro Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(21.01.2016, Saat:17:27)ByLunaci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yeni ekip var Mysql ve scriptleri ekleyip hataları düzeltiyorlar bunlar önemli şeyler.

İnşallah bakalım. Mafia III'de de multiplayer olacak mı olacaksa bu tarz oyuncuların kendi açtığı serverler mi yoksa şirketin kendi açtığı sunucular mı olacak ? GTA V'in onlinesi berbat mesela. Oyuna 2 saat giriyorsun 1 saat oyun aramakla geçiyor 1 saat anca oynuyorsun o da lagla.
joe aslına bakarsan ben oyuncuların açtığı serverlere pek iyi gözle bakmam geleceğinden şüphe ederim ama iyi desteklenen bir kaliteli server ise uzun yıllar açık kalacaktır.
@Joe Mafia 3 ün multiplayer desteği yok malesef fakat mod olarak çıkartırlar sonradan.
@Thomas videonun boyutu ne kadar ?
lunaci video 30.5 mb nasıl atıcam sana?
Videoyu arşivle sıkıştır buraya yükle TKLA çıkan linki ö.m ile bana at.
hepiniz buraya toplanmışsınız biz sivas ve gokay ile maceraya devam ediyoruz
Videolari düzenliyorum düzenleme bitsin geleceğim siz devam edin.
onlarıda getir kardeşim özledik sizi  Big Grin
aslında şu multiplayer da hepimiz beraber yapabileceğimiz görev mörev olsa yada polis falan kovalasa en azından daha süper olur
şu oyun bi düzelsin onlarda olucaktır merak etme.
Sayfalar: 1 2