MafiaTurk - Mafia Türkiye

Tam Versiyon: Mafia 3 Multiplayer olacak mı ?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
a22BdQ.jpg
Mafia 3 duyurulduğundan beri oyunla ilgili soruların ardı arkası gelmiyor. Oyunla ilgili merak edilen çoğu konudan biri oyun geliştiricilerine soruldu; Mafia 3’ü online oynayabilecek miyiz, veya çoklu oyuncu versiyonu olacak mı?

Oyun gelişticilerinden Matthias Worch’un yanıtı multiplayer severleri üzüyor. Worch, Mafia 3’ün online oynanmayacağını, hikayeye odaklanıldığını belirtti. Tesellimiz diğer Mafia oyunlarındaki gibi oyunda sağlam bir hikayenin bizleri bekliyor olması.
Fakat biliyoruz ki ne Mafia LH'nin nede Mafia 2'nin multiplayer'i olmasada ek olarak mod şeklinde sağlanmıştı belki oyunun içinde multiplayer desteği yer almaz fakat ek mod olarak ta gelebilir. Oyun çıkmadan bir şey diyemeyiz sizin görüşleriniz nelerdir ?
lhmp ve m2mp den sonra bundan pek umudum yok açıkçası
lhmp işini düzgün yaptı fakat eskidi m2mp desn herkes kafasına göre. M3MP nedne olmasın ? Big Grin Biraz zaman alır ama çıkar tahminim.
mafia 3 mp çıksa oynamam mafia 2 mp daha iyidi şimdi yeni sürümü de bozdular multiplayer
(28.03.2018, Saat:19:41)vitolen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mafia 3 mp çıksa oynamam mafia 2 mp daha iyidi şimdi yeni sürümü de bozdular multiplayer

Çıksa da ayrı mod olacağı için onun buglarıda olabilir, ayrıca Mafia3 bugların + MP nin bugları oynanmaz bu konuyu Mafia 3 çıkmadan önce açmıştık  Wink