MafiaTurk - Mafia Türkiye Topluluğu

Tam Versiyon: Mafia2 Lowrider Mod
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[attachment=47]
[attachment=48]
Açıklama:
Dgumba tarafından Potomac Hint LowriderBu araba değiştirmek istediğiniz arabaya adlandırarak bir orijinal oyun araba yerini alabilir.Orijinal otomobil adı: potomac_indian.sdsBen "Wespe" kullanıyorum. Ben ayrı bir araba olarak oyunda onu almak için benim DLCs birinde içerik dosyası üzerinden araba eklemek zorunda kaldılar.

Temel değiştirme yönergeleri:

   (Kolayca geri değiştirmek için bulabilirsiniz böylece sıfır genellikle listenin en üstündeki dosyayı koyar) 1. 0potomac_indian.sds ve 0potomac_indian_z.sds orijinal oyun dosyaları yeniden adlandırın.  2. II / pc / SDS / Arabalar yaz için orijinal oyun araba yerini alacak klasörü desta.sds yeniden adlandırın ve cnt_lowrider / sds / otomobil içinde dosyaları desta_z.sds potomac_indian.sds / potomac_indian_z.sds klasörünü ve mafya koydum ve kış. Ben biraz daha buna göre dosyaları yeniden adlandırmak kış z araba yaptı.Oyun

Ayrı yeni oyun araba için talimatlar.Senin DLCs klasörüne benim cnt_lowrider dosyasını ekleyin. Eğer yoksa herhangi DLCs isimli yeni bir klasör DLCs yapmak ve sonra ona cnt_lowrider eklemek için Mafia II / pc klasörüne koymak. Sadece yeni bir dosya ile bir orijinal oyun araba yerine işe yaramazsa yukarıdaki "Temel Değiştirme" bakın.OyunBen bu araba modifikasyon için bir kaç şey değişti.

  

  1. süspansiyon Ön ve arka yerini değiştirdi. (Düşük)

  2. "Gün Dead" (tatil) Meksika dantel deseni ile deri içini değiştirildi.

  Sanat ekler (aynı dantel) 3. Katma 50s tarzı vücut vurgu çizgili

  4. müzikal melodi hava boynuzları boynuz değiştirildi.

  5. açarken arabanın altında kalmak tekerlekler oda vermek için ön süspansiyon taşındı.Mümkün olduğunca yere yakın araba almak için hiçbir sadece kesilmiş hidrolik veya ısıtmalı yaylar vardır, böylece bu "Lowrider" 50s dönemi doğru araba. Bu varlık bordürler ya da ayar düzeyine bağlı olarak bazı adam deliği kapakları üzerinde gidiş ile sorun olduğunu söyledi. Ben değişmez orijinal ayar ayarları hafif araba almak asansör ve güç yüzden süspansiyon veya motor ayar değişmedi. Araba şimdi ve böylece yok önce 1-2 kaldırdı varsa.Eğer oyunun sürümü benim DLCs kullanabilirsiniz Eğer Bilginize ben bu Lowrider DLC ekleyerek olacaktır.Beni bu yüzden oyunun tüm sürümleri için kullanılabilir yapabilirsiniz bildirin herhangi bir sürümü için bu DLC adapte hakkında bir şey biliyorsanız.

Rar Şifresi: 
Kod:
www.mafiaturk.org